SEAT-Bosluk

AUTO CREDIT ile SEAT sahibi olmak artık çok kolay!

 

SEAT, düşük taksitli ve 36 ay vade ile yeni bir taşıt kredisi sistemi sunuyor: SEAT Auto Credit.

Bu sistemde başlangıçta düşük bir peşinat ödeyerek ve düşük taksitli kredi seçenekleriyle siz de yeni bir SEAT sahibi olabilirsiniz.

SEAT markası Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) - SEAT Finans ile birlikte Avrupa’da kullanımı yaygınlaşan ve otomobil almayı çok cazip ve kolay hale getiren kredi sistemi Auto Credit’i hayata geçiriyor. Böylece, uygun vadeler, düşük taksit imkanı ve geri alım garantisi ile hayalinizdeki Ibiza, Ateca ve Leon modeline ulaşmanız artık çok kolay.

Auto Credit sisteminde geri alım garantisinden yararlanabileceğiniz gibi dilerseniz son taksit olan 36. taksit tutarını 36. taksitin vade tarihinde geçerli olan faiz oranı ve kredi koşulları üzerinden 12 aya bölebilirsiniz. Üstelik, bu taksidi ödemek istemezseniz, SEAT Finans aracınızı geri alım garantisi veriyor. Son taksit tutarını ödemeden sistemden ayrılmak isterseniz, SEAT Finans aracınızı geri alıyor.

3 yıllık kasko ve 1 yıllık uzatılmış garanti ürünlerinin de satın alınması gereken kampanya, 31 Mayıs’a kadar tüm SEAT Yetkili Satıcılarında uygulanıyor. SEAT Ibiza, Ateca ve Leon modellerine düşük taksitlerle sahip olmayı mümkün kılan SEAT Auto Credit’te, 47 bin 400 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarıyla satışa sunulan Ibiza 1.0 75 HP Reference, aylık 795.TL’lik düşük taksitlerle satın alınabiliyor.

IBIZA 1.0 75 HP Reference

*Örnek Auto Credit tablosudur.


- Aylık düşük taksitler

- Balon ödeme seçeneği

- 36. taksit olan balon ödemeyi 12 ay yeniden vadelendirme seçeneği

- Aracınızı SEAT Finans olarak geri alarak kredinizi kapama imkanı


Otomobil Değeri: 47.400 TL

Kredi Tutarı: 33.180 TL

Vade: 36 ay

Faiz Oranı: 1,15%

Balon ödeme: 27.018 TL

Aylık Taksit: 795 TL

Geri Alım İmkanı Şartları
SEAT Finans’ın geri alım garantisi sunduğu SEAT Auto Credit sisteminde aracın 36. ayda ikinci el piyasa değeri tespit edilir. Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir. 36 aylık vade sonunda aracın 60 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir. Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır.  Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.

Ibiza modelinin ortalama CO2 salınımı 97-118 g/km, ortalama yakıt tüketimi 3,7-5,2 lt/100km değerleri arasındadır. Sayfadaki Ibiza araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir. Kampanya 01-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan SEAT Yetkili Satıcılarında 2017 model SEAT Ibiza’lar için geçerli olup, 300 adet ile sınırlıdır. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. – SEAT Finans tarafından sağlanmaktadır. *Günlük 27 TL taksit tutarı; 47.400 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarıyla satışa sunulan Ibiza 1.0 75 HP Reference için geçerlidir. Peşinat tutarı 14.220 TL, 36 ay vade seçeneğindeki aylık ödeme tutarı 795 TL, 36. ve son taksit tutarı ise 27.018 TL'dir. Faiz oranı aylık %1,15, yıllık %13,80'dir. Kredinin müşteriye toplam maliyeti 69.063 TL’dir. Auto Credit imkanından faydalanmak için 3 yıllık kasko ve 1 yıllık uzatılmış garanti ürünlerinin satın alınması zorunlu olup, bu bedeller kredi tutarına ilave edilmiştir. İlandaki araçta kasko bedeli 4.254 TL olup, kasko fiyatı kişiye göre farklılık göstermektedir. ** Uzatılmış garanti bedeli aracın beygir gücüne göre farklılık göstermekte olup tabloda Ibiza 1.0 75 HP Reference modeli için geçerli tutar yazılmıştır. Hesaplama 36 ay vadede 60.000 km. için yapılmıştır. Hesaplamada gerçek kişi başvuruları için geçerli “toplam kredi tutarı x 0,005”, tüzel kişi başvurularda “800 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir.
Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.