SEAT-TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

FULL LINK

Full Link, akıllı telefonunuzu otomobilin bilgi ve eğlence sistemine entegre ederek, sürekli çevrimiçi kalmanızı sağlayan ve SEAT otomobillerinde opsiyonel olarak sunulan sistemdir.

UYUMLU OLAN TELEFONLAR

Full Link içerisinde, Apple CarPlay™,  Android Auto™ ve  MirrorLink™ uygulamalarını bulundurur. Apple CarPlay™ ve  MirrorLink™ ile uyumlu telefonların listesini aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz. Android Auto™ ise henüz Google tarafından Türkiye’de sunulmamaktadır.

Apple CarPlay™ ile uyumlu telefonlar: http://www.apple.com/tr/ios/carplay/

MirrorLink™  ile uyumlu telefonlar: http://www.mirrorlink.com/phones

Nasıl Çalışır?

SEAT Full Link, telefonunuzun USB kablosu ile otomobilin sistemine bağlanılmasıyla çalışmaya başlar. Full Link hem dokunmatik ekrandan hem de direksiyon simidindeki butonlarla kontrol edilebilir.

/ Opsiyonel olarak sunulan Full Link uygulaması ile telefonunuza bağlanarak, gelen iletileri sesli olarak dinleyebilirsiniz,
/ Opsiyonel olarak sunulan Full Link uygulaması ile akıllı telefonunuzun içeriğini görebilir ve sürüş sırasında uygulamalarınızı kullanabilirsiniz,
/ Opsiyonel olarak sunulan Full Link uygulaması ile telefonunuzdaki navigasyon veya harita bilgileri, müzik listelerini otomobilinizin ekranına yansıtılabilirsiniz,
/ Kullanılabilir uygulamalar iOS, Android ve Mirrorlink tarafından belirlenmektedir.

FULL LINK TEKNOLOJİSİNİ nasıl satın alırım?

Dijital dünyayı aracınızın içine taşıyan bu opsiyonel özelliği iki şekilde satın alabilirsiniz;

Yetkili Satıcınızda aracınızı sipariş ederken opsiyonel bir donanım olan Full Link özelliğinin ücreti karşılığında eklenmesini talep edebilirsiniz.
Eğer sipariş ettiğiniz aracın bilgi eğlence sistemleri Full Link alt yapısına uygunsa ve siz araç satın alırken Full Link uygulaması için ücret ödemediyseniz, bu opsiyonel donanımı aksesuar olarak, Yetkili Servisinizde ek ücret karşılığında aktive edebilirsiniz.

Not: Full Link satın almadıysanız ama aracınız sistem alt yapısına uygun mu diye merak ediyorsanız, Yetkili Servislerimize danışabilirsiniz.