COVID-19 Bilgilendirmesi

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir. Dünya ve ülkemiz için zorlu olan bu süreci mümkün olan en olumlu şekilde atlatabilmek için SEAT olarak gereken hassasiyeti Yetkili Satıcı ve Servislerimizle birlikte gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

Herhangi bir konuda bir sorunuz olduğunda veya otomobilinizle ilgili acil bir durumla karşılaştığınızda Yetkili Satıcı ve Servislerimize her zaman ulaşabilirsiniz. SEAT olarak aracınızın başına gelebilecek her problemde 7 gün 24 saat boyunca acil yol yardım ve çekici hizmetimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Aşağıda sıkça sorulan sorulara (SSS) yönelik olarak verilmiş çok sayıda öneri ve yanıt bulunmaktadır; aradığınız yanıtı bulamadıysanız doğrudan 444 73 28 (SEAT) numaralı telefondan ya da info@seat.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. Lütfen mevcut durumda önlem amaçlı olarak normalden daha az personel ile sizlere hizmet verdiğimizi ve yanıt verme konusunda bazı gecikmelerin olabileceğini unutmayın.

Hepimiz zorlu bir süreçten geçiyoruz ancak SEAT olarak bu süreçte de tüm Yetkili Satıcı ve Servislerimizle sizin yanınızda olmaya devam edecek, böylece birlikte ilerleyebileceğiz.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yetkili Satıcı ve Servislerimiz müşterilerimizin, çalışma arkadaşlarımızın ve diğer insanların korunması konusunda tavsiye ve bildirimleri takip etmektedir. Bu kapsamda yetkili servislerimizde aldığımız önlemleri aşağıda bulabilirsiniz:

  • Personelimizin düzenli ateş ölçümü yapılmaktadır,
  • Personellerimiz ve atölye çalışanlarımız maske ve eldiven kullanmaktadır,
  • Tüm müşteri temas noktalarına dezenfektanlar yerleştirilmiştir,
  • Müşteri ve personel temas noktaları gün içinde belirli sıklıkta dezenfektanlar ile temizlenmektedir,
  • Sosyal mesafe kuralları doğrultusunda, müşterilerimizle iletişim esnasında, en az iki metre mesafe ile destek sağlanmaktadır,
  • Tüm çalışanlarımız, müşterimizi karşılamadan önce ve müşterilerimiz servisten ayrıldıktan sonra ellerini dezenfekte etmektedir.

Özel bir endişeniz olması durumunda, lütfen 444 73 28 (SEAT) numaralı telefondan ya da info@seat.com.tr adresinden bizimle iletişime geçiniz.

Tüm Yetkili Satıcı ve Servislerimiz COVID-19 ile ilgili risklerin nasıl azaltılacağı ve sosyal mesafe ve izolasyonun önemi hakkında bilgi sahibi. Aracınızda herhangi bir servis, bakım veya onarım işlemi yapılması gerekiyorsa lütfen ilk olarak yetkili servislerimiz ile iletişime geçiniz.

Yetkili Satıcı ve Servislerimiz çalışmalarına COVID-19 şartlarına uygun hassasiyette devam etmektedir. Herhangi bir konuda bir sorunuz veya aracınız ile ilgili acil müdahale gereken bir durum olduğunda destek almak üzere yetkili servislerimiz ile iletişime geçiniz. https://www.seat.com.tr/yetkili-satici-ve-servisler

Ayrıca 444 73 28 (SEAT) numaralı telefondan ya da info@seat.com.tr adresinden de bize ulaşabilirsiniz.

Tam kapanma süresince sadece acil yol yardım hizmetimiz devrede olacaktır. 

Aracınıza ilişkin herhangi bir servis, bakım veya onarım işlemi yapılması gerekiyorsa lütfen, yetkili servislerimiz ile iletişime geçiniz. https://www.seat.com.tr/yetkili-satici-ve-servisler

Aracınızda kırmızı bir uyarı lambası yanıyorsa veya güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, lütfen aracı derhal durdurun ve Acil Yol Yardım Hizmeti 444 73 28 (SEAT) ile iletişime geçin. Lütfen arıza lambasının ne anlama geldiğini öğrenmek için el kitabınızı kontrol ediniz ve yetkili servislerimiz ile iletişime geçiniz. https://www.seat.com.tr/yetkili-satici-ve-servisler

Yetkili Servislerimizde servis ve bakım hizmetleri devam etmektedir. Gitmek istediğiniz Yetkili Servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yetkili Servislerimizde parça temini şimdiye kadar sorunsuz şekilde sağlanmıştır, ancak endişeleriniz ve sorularınız varsa lütfen yetkili servislerimiz ile iletişime geçiniz. https://www.seat.com.tr/yetkili-satici-ve-servisler

Garanti süresi içinde Yetkili Servisinize arızayı bildirmiş olmanız koşuluyla, normalde garantinizin kapsamına girecek tüm işlemler garanti kapsamında ele alınacaktır. Yetkili Servisinizin COVID-19 nedeniyle kapalı olması ve arızayı bildirememeniz durumunda, lütfen 444 73 28 (SEAT) numaralı telefondan ya da info@seat.com.tr adresinden bize ulaşın. Ancak, lütfen mevcut garanti sürelerinin uzatılmayacağını unutmayın.

Bu durumu bize bildirdiğiniz ve toplumu ve çalışma arkadaşlarımızı koruduğunuz için teşekkür ederiz. Eğer aracınızın garanti süresi 01.03.2020-31.05.2020 tarihleri arasında sonlanıyorsa bu zaman aralığına ait araçlar için ek garanti süresi tanımlanma kararı alındı. Bu ek süre 3 ay olacaktır. Eğer aracınızın garanti süresi bu aralığın dışında ise seçenekleri görüşmek için lütfen çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

https://www.seat.com.tr/yetkili-satici-ve-servisler.

Lütfen araç siparişleriniz hakkında bağlı olduğunuz ildeki Yetkili Satıcınıza ile iletişime geçiniz.

https://www.seat.com.tr/yetkili-satici-ve-servisler

Yeni araç siparişleriniz için 444 73 28 (SEAT) numaralı telefondan ya da info@seat.com.tr adresinden de bize ulaşabilirsiniz.

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Bilgi Al Bilgi Al

Bilgi Al

Calendar Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Mobile SEAT Online Mobil

SEAT Online Mobil

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler