Teknoloji

Kontrol sende.

Modern hayatın için modern teknoloji. SEAT Arona istediğin her şeyi istediğin zaman alabilmen için seni bağlı tutar. Nerede olursan ol.

9,2" Multimedya Sistemi

Mükemmel ritim.

Daha güvenli ve ergonomik bir kullanım için yeni 9,2" dokunmatik bilgi-eğlence ekranı göz hizana uygun olarak yerleştirildi.

Otomatik Park Asistanı

Yarı otonom park.

SEAT Arona park alanlarını tarayarak sıkışık noktalara paralel veya dikey park için en uygun yaklaşıma karar verir. Sonra direksiyonun kontrolünü alarak her seferinde mükemmel park etmeni sağlar.

Full Link

Ufkunu genişlet.

Dünyaya bağlanmanın daha akıllı yolu. Mobil cihazlarını aktararak gözünü yoldan ayırmadan müzik çalma listelerini kolayca bağla.

BeatsAudio™ Ses Sistemi

Güçlü sesler güçlü eylemlere ilham verir.

Eşsiz bir ses deneyimi için 6 hoparlör, subwoofer ve 300W amfiden oluşan BeatsAudio™ Ses Sistemi seni bekliyor.

 

Kablosuz Şarj Ünitesi

Sürüşüne enerji kat.

Kablosuz Şarj Ünitesi, akıllı telefonunu otomatik olarak şarj eder. Kabloya gerek olmadan sadece alana yerleştir.

SEAT Arona hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Bilgi Al Bilgi Al

Bilgi Al

Calendar Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Mobile SEAT Online Mobil

SEAT Online Mobil

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler