SEAT Servis

İşi bize bırak

SEAT tecrübenin keyifli ve kolay olmasını istiyoruz. Hedefimiz hızlı, etkili ve yüksek kalitede bir hizmet vermek.

SEAT CARE

Hiçbir şey seni engelleyemez.

ZUBİZU Servis Kampanyası: ZUBİZU kullanan SEAT sahiplerine %20’ye varan indirim kazandırır,
Yerinden Alım Yerine Teslim: SEAT'ın Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmeti ile aracınızı kapınızdan teslim alır, yetkili servise götürür ve yepyeni halde geri getirir,
SEAT Kasko :SEAT Kasko poliçesi avantajlarından yararlandırır.

 

SEAT CARE

Her anın tadını çıkarma özgürlüğü.

• SEAT Mobilite: SEAT'ınızı aldığınız ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak SEAT Yol Yardım Hizmeti'nden yararlanılmasını sağlar,
• Geçici Araç Tahsisi: SEAT'ınızla ilgili bir problem çıktığında, size hızla sunduğumuz geçici SEAT araç ile her zaman ve istediğiniz yerde yanınızda olur.
 

 

Garanti Plus

Aracının garantisini 5 yıla kadar uzat.

SEAT Garanti Plus’ta aracınızın garanti kapsamındaki arızalardan kaynaklanan tüm kontrol ve onrarımlarını yetkili servislerimizde yaptırabilirsiniz. Tüm işlemleriniz yetkili uzmanlar tarafından, orijinal yedek parça güvencesiyle yapılır.

SEAT Kasko

Seni yola devam ettiren ne?

Cam dahil, hasar onarımları anlaşmalı SEAT Yetkili Servisleri'nde, orijinal parça kullanılarak uzmanlar tarafından onarılır ve eksiksiz şekilde ödenir,
Mini onarım işlemleri sigorta şirketlerinin anlaşmalı onarım servislerinde yapılmaktadır. Cam değişimi yılda bir defa hasarsızlık indirimini etkilemeksizin ücretsiz yapılır.

SEAT Yol Yardım

Her zaman yanında

SEAT’ını aldığın ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak SEAT Yol Yardım Hizmeti'nden yararlanırsın.

SEAT Yol Yardım, hiç beklenmedik zorluklar ile karşılaştığın an 7 gün, 24 saat Türkiye’nin neresinde olursan ol yardımına koşar.

SEAT Servis ve Bakım

En üst kalite. Yıllar boyunca.

Kapsamlı bakım, aracının en iyi durumda kalmasını sağlar. SEAT’ını güvenli, ekonomik ve uzun vadeli bir yatırım haline getir.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Bilgi Al Bilgi Al

Bilgi Al

Calendar Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Mobile SEAT Online Mobil

SEAT Online Mobil

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler