Aksesuarlar

Daha fazlasını hayal et.

SEAT Leon'un cesur tasarımının daha da iyi olabileceği aklına gelir miydi? Tekrar düşün. Sevdiğin şeyleri daha rahat yapmanı sağlayan aksesuarları keşfet.

 

Arka spoiler

Gösterişli olmanın nesi yanlış?

Cosmo gri spoiler sadece SEAT Leon'una daha dinamik ve sportif bir görünüm katmaz, aynı zamanda yüksek hızlardaki performansını da iyileştirir.

 

Arka difüzör

Çarpıcı duruş.

Cosmo gri renkteki sportif arka difüzör ile daha iyi aerodinamik bir tasarımın keyfini yaşayın.

Değiştir


Taşıma çözümleri

Her türlü macera için hazır.

Sörf, bisiklet veya kayak rafıyla her maceranın tadını çıkar. Ekstra alana ihtiyaç duyduğunda ise port bagajın maceraya hazır.

 

 

Görünümü değiştir

Koltuk kılıfı

Tüm aile bir arada.

Arka koltuğu korumanı sağlayan kılıf sayesinde ailenin küçük üyeleri de seninle yolculuğa çıkmak için hazır.

 

Her zaman temiz.

Ön ve Arka Paçalıklar

Tüm mesele fırtınayı nasıl atlatmayı seçtiğin ile ilgili. Aracına özel tasarlanmış şık paçalıklarla yerden sıçrayan kirleri en aza indir.

 

Değiştir


Bagaj havuzu

Bıraktığın gibi.

Bagajının kirlenmesini önemsemeden kullan.

 

SEAT Leon hakkında daha fazla bilgi ister misin?

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Bilgi Al Bilgi Al

Bilgi Al

Calendar Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Mobile SEAT Online Mobil

SEAT Online Mobil

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler