Güvenlik

Güneşin doğacak olması kadar kesin.

SEAT Leon'nun yeni gelişmiş güvenlik dünyasını keşfet.

 

Sürüş destek sistemleri

Her noktada yanında.

Sürüş destek sistemleri, güvende ve sağlam olmanı sağlar. Park yerinden çıktığın andan itibaren, yoldaki her virajda ve hatta acil bir durumda yanında.

Kör Nokta Tespit Sistemi

Yeşil ışık yandı. İlerle.

Kör Nokta Tespit Sistemi, görüş alanının dışından gelen arabaları 70 m menzile kadar tespit eder ve hamle yapman durumunda seni uyarır. Araçtan Çıkış Uyarısı sayesinde ise kapıları açarken diğer araçlarla çarpışma ihtimalinden kaçınabilirsin.

 

Yarı Otonom Seyahat Asistanı

Bol seyahat et. Daha az sür.

Bir düğmeye basarak aktive olan gaz, fren ve direksiyon kontrollü Seyahat Asistanı, sürüşünü kolaylaştırır. Ellerinin direksiyon simidi üzerinde olmadığını tespit ederse seni uyarır.

Hava yastığı koruması

Havalı ve Güvenli.

Sürücü ve yolcu ön, yan ve perde hava yastıklarına ek olarak, ön orta bölümde merkezi hava yastığı ile Euro NCAP'tan 5 yıldızlı üstün güvenlik.

SEAT Leon hakkında daha fazla bilgi ister misin?

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Bilgi Al Bilgi Al

Bilgi Al

Calendar Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Mobile SEAT Online Mobil

SEAT Online Mobil

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler